Poznáte to: Katalóg, vložte odkaz, registrujte stránku, zvýraznite, topujte – možno „zarobíte“. Katalógy a registrácia do nich patrí k najstarším úkonom, ktoré online marketéri na slovenskom web priestore robili a stále robia. Aj napriek tomu, že momentálne sú na ústupe a mnohí „seo špecialisti“ sa od nich otáčajú chrbtom, resp. ich najradšej zniesli z povrchu internetového ako  čarodejnice v stredoveku, my si stále myslíme, že majú svoje miesto a opodstatnenie. Preto sme sa tiež postavili do rady a zvolali, hurá ďalší slovenský katalóg na svete, tento je pre slovenské /aj české/ weby. Avšak na rozdiel od iných starších alebo novších zoznamov webov, rozhodli sme sa príjsť na trh s trochu inovatívnejším prístupom. Na rozdiel od ostatných gigantov, ktorí vám za prémiový zápis sľubujú virtuálnu ilúziu úspechu, my na obrátku poskytujeme reálne produkty, ktoré môžu malým prevádzkam, živnostníkom a širokej verejnosti úšetriť kopu času stráveným vypisovaním polí, registráciou a propagovaním ich biznisu online.
Za neuveriteľne nízku cenu /ktorá pre niektorých môže hraničiť s charitou/ poskytujeme naše zvýraznené zápisy + marketingové automatizačné programy. Posúďte sami:

Hromadné vkladanie inzercie – nelimitované množstvo vkladov inzerátov, prezentácií na viac ako 70 inzertných portálov na Slovensku

Facebook multifunkčná aplikácia – postovanie na stenu, hľadanie skupín,stránok,používateľov – všetko to bezchybne cez facebook API v priebehu milisekúnd

Vkladače do katalógov Slovensko + Česko – dohromady 170 funkčných katalógov, kde si môžete urobiť prezentáciu vašej firmy, web stránky bezplatne. Automatické alternovanie nadpisov,popisov, kľúčových slov, jediná nutná manuálna akcia je výber správnej kategórie.

Hromadný sťahovač obrázkov – aplikácia vhodná pre majiteľov eshopov, stiahnutie a premenovanie obrázkov /výroba unikátnosti/ je v roku 2014 absolútna nutnosť, ak chcete v retaile niečo znamenať.

Tieto programy, ktoré sami o sebe predstavujú niekoľko tisíc riadkov kódu poskytujeme u nás za neuveriteľných 12 eur na rok. Áno, čítate správne. My sme tiež malá firma, vieme že v dnešnej dobe sú financie pre inovácie limitované, preto prichádzame s ponukou, ktorá chce osloviť hlave malé biznisy a živnosti na Slovensku a poskytnúť im vďaka týmto aplikáciám čas, ktorý môžu stráviť niekde inde a manuálne úkony nechať na roboty. časová úspora pri týchto programoch sa ráta na dni a nie hodiny. Ak by ste chceli zverejniť inzerát na 70tich inzertných stránkach trvalo by vám to viac ako deň – s našou aplikáciou ste vybavení za hodinu. Jedinou otázkou teda zostáva – Ako rýchlo chcete napredovať?