Prečo si zvoliť zrkadlá na mieru?

Zrkadlá na mieru sú jedným z najvyhľadávanejších doplnkov interiérového dizajnu. Majú potenciál dramaticky ovplyvniť vzhľad a dizajn každej miestnosti bez ohľadu na jej veľkosť. Nájdete ich v najrôznejších štýloch a povrchových úpravách, od starožitnej bielej po modernú nehrdzavejúcu oceľ. Či už hľadáte moderné alebo klasické zrkadlo, dnes ho nájdete v ponuke zrkadiel na mieru. Kľúčom k získaniu najlepšieho dizajnu pre vašu kúpeľňu je venovať si čas výberu zrkadla. Preto zrkadlá na mieru volí čoraz viac nadšencov interiérového dizajnu.

Výroba zrkadiel na mieru

Prvá vec, ktorú je potrebné vziať do úvahy, je veľkosť zrkadla, ktoré by ste chceli nainštalovať. Zmerajte zrkadlo od základne k základni a zmerajte, koľko miesta je na každom konci k dispozícii. Určite si tento rozmer všimnite, aby ste si mohli kúpiť správnu veľkosť. Mali by ste tiež vziať do úvahy množstvo osvetlenia, ktoré bude k dispozícii v miestnosti, ktorú chcete zdobiť zrkadlom.

Ďalej hľadajte štýl, ktorý vyhovuje vášmu vkusu. Ak chcete miestnosti dodať štýl, môže byť ideálne sklenené uzavreté zrkadlo. Zrkadlá v tomto dizajne môžu byť matné, skosené alebo gravírované a ponúkajú jedinečný a sofistikovaný vzhľad. Pre ultramoderný vzhľad je zrkadlo na mieru z ocele perfektnou voľbou, zatiaľ čo tradičné zrkadlo bude v dobovom dome vyzerať skvele.

Pri hľadaní zrkadla na mieru musíte mať na pamäti veľa faktorov. Najskôr nezabudnite na materiál, z ktorého je zrkadlo vyrobené. Niektoré zrkadlá sú celé sklenené, zatiaľ čo iné sú vyrobené zo zrkadlového dreva. Drevené zrkadlá bývajú nákladnejšie ako zrkadlové zrkadlá, ale vydržia dlhšie, sú pevnejšie a majú prirodzenú odolnosť proti vlhkosti a prachu. Aj keď rámy zo zrkadlového dreva nemôžu byť natreté práškovou farbou, sú veľmi pevné. Výhodou rámu je tiež to, že nevyžaduje leštenie, čo predstavuje výraznú úsporu nákladov, pretože znižuje potrebu pravidelnej údržby.

Veľké zrkadlá na mieru

Okrem materiálu použitého na vytvorenie zrkadla je potrebné pri výbere zrkadla na mieru brať do úvahy aj ďalšie faktory. Tvary rámov sa líšia, vrátane oválnych, obdĺžnikových a okrúhlych, takže je dôležité nájsť rám, ktorý zodpovedá veľkosti, tvaru a výzdobe miestnosti. Zrkadlá na mieru sú často vybavené dreveným obalom, ale tieto sa dajú ľahko meniť a nie sú nevyhnutné. Ďalej sú zrkadlá na mieru navrhnuté tak, aby vyhovovali náročným požiadavkám každého jednotlivého klienta, takže či už máte kruhovú, štvorcovú alebo obdĺžnikovú miestnosť, zrkadlo bude možné prispôsobiť tak, aby sa do neho bez problémov zmestilo.

Ak to zhrnieme, zrkadlá na mieru sú mimoriadne všestranné a dajú sa použiť v širokej škále nastavení. Môžu každej miestnosti dodať šmrnc a sofistikovanosť, či už sa používajú na odrážanie obrazu alebo na jednoduché vylepšenie vzhľadu miestnosti. Je to tak preto, lebo sú vyrobené na mieru, takže žiadne dva nebudú úplne rovnaké.

Výroba zrkadiel na mieru Fabián

Hľadáte zrkadlá úplne na mieru podľa Vašich predstáv?

OD ROKU 1994 SME PRINIESLI LUXUS UŽ DO 11 847 SLOVENSKÝCH DOMÁCNOSTÍ

Zrkadlo na mieru, výroba aj s dopravou a montážou?

Áno, je to jednoduché:
– vyberiete si typ zrkadla,
– zadáte rozmery,
– zvolíte osvetlenie, či ďalšie funkcie no a o ostatné sa už postaráme my.

A ak treba tak aj bezpečne dopravíme až k vám domov a profesionálne nainštalujeme.

// KONFIGURÁTOR a výpočet ceny: Vyskladajte si zrkadlo podľa vašich potrieb – pokračujte kliknutím tu 👉 https://zrkadlafabian.sk​

Alebo nám rovno zavolajte na ☎ 0905 501 378. Radi spolupracujeme s náročnými klientmi, ktorí majú tie najvyššie nároky, pretože je to zárukou výnimočného diela a výsledkom je absolútna dokonalosť. Garantovane.