Hľadáte garniže pre Vaše záclony a závesy do interiéru? Pomôžeme vám vybrať najvhodnejšie a kvalitné  garniže zo širokej ponuky garnižových setov.

V dnešnej dobe sa ponúka veľa druhov setov na trhu, ale nie všetky spĺňajú Vaše estetické a dekoračné požiadavky. Pred každou kúpou garniže je potrebné popremýšľať nad vzhľadom dekorácie, závesov a záclon, výškou a možnosťou upevnenia. Kvalitu vašej domácnosti určia aj doplnky, ako krúžky, koncovky a držiaky. V našom internetovom obchode ponúkame garniže rôznych dekoráciách a zaujímavých farbách. Vyberte si podľa názvu a kvality:

  • garnižové sety CLASSICO
  • – garnižové sety MODERNO
  • – garnižové sety CUBE a garnižové prvky
  • Neváhajte a kúpte si garnižové sety podľa vašich predstáv, potom zakúpite ladiaci záves a záclony pre skrášlenie vášho bývania. Ďalej máte v našom internetovom obchode v ponuke garnižové tyče a koncovky podľa vlastného vkusu. Kovové garniže máme v dvoch druhoch s okrúhlim profilom tyče 16mm a štvorcovým 20mm prierezom. Potrebujete viac informácií pre krajšie bývanie a domov navštívte stránku www.interdekor.sk , alebo píšte na info@interdekor.sk .