Túžite po štýlovom apartmáne zariadenom pocitom slobody? Jesenné sychravé večery sú tým správnym časom na dávku inšpirácie, nápadov a praktických rád pre domácnosť, ktoré exkluzívne prináša najnovšie vydanie magazínu TRENDY BÝVANIE. Tentokrát je pozornosť upriamená na industriálny štýl a kultové bývanie, ktoré nechali vzniknúť bohémski umelci z New Yorku, Londýna a Paríža, keď svojským spôsobom zútulnili opustené fabriky a továrne. S výnimkou výhľadu na Manhattan či Champs-Élysées si loftové priestory je možné zariadiť kdekoľvek. Stačí si prelistovať stránky magazínu a oddať jednotlivé miestnosti urban dizajnu.

Riaditeľka vydavateľstva TRENDY media Jana Zemková ďalej upresňuje: „Čaru industriálneho dizajnu podľahnete prostredníctvom zaujímavých reportáží a príspevkov, v ktorých nájdete kľúč k industrializácii obývacej izby, recept na štýlovú kúpeľňu či príťažlivú spálňu. Hlavnú úlohu pritom budú zohrávať exkluzívne svietidlá a štýlové sedenie. Presvedčíme vás o výhodách liatej podlahy, ktorá zbaví vašu domácnosť bariér a vnesie do nej harmóniu a jednotu. Spolu s dizajnérkou Renátou Botev opäť poukážeme na dôležitosť pravidiel a zásad pri vnútornom usporiadaní bytovej architektúry a váš interiér skrotíme pomocou podmanivého schodiska. Na industriálnu vlnu naladíme aj kuchynský a varný priestor a sklu priznáme úlohu priečky, ktorá dodá miestnostiam estetickú a akustickú pohodu, no zároveň mu zachová vzdušnosť a voľnosť. Každé vydanie magazínu je tematicky zamerané na vybraný štýl dizajnu, čím sa usilujeme čitateľov vzdelávať v tejto oblasti a zároveň tak spopularizovať jednotlivé odvetvia v neodborných kruhoch.“

Architektúra je v tomto čísle oslavou surových materiálov. Predstaví sa dom, kde betón zohráva úlohu genius loci a dodáva celkovému projektu estetické, ale aj energetické dispozície. Časť obsahu je tiež venovaná fasádam, ktorým tvár mesta priznal kov, perforované prvky a patinujúca oceľ nazývaná Cor-ten. Magazín ponúka pohľad na plochú strechu bez predsudkov a ukážku, ako si pristavením presklenia zväčšiť svoj obytný priestor bez náročnej rekonštrukcie. Už tradične nechýbajú zaujímavé developerské projekty a praktické rady z oblasti stavebníctva.

„Váš bazén, trávnik a záhradu pripravíme na zimný odpočinok a vďaka inšpiratívnym záhradkám ukrytými za múrmi mestských domov si posedíme v meste uprostred zelene. Poradíme vám tiež, ako si zriadiť terasu priamo na streche domu a dopriať si tak relax v oblakoch a stolovanie pod hviezdami. Zavítame do svetových metropol, ktoré určujú architektonické a dizajnové trendy a navštívime hostel vo Valencii nabitý dizajnovými prvkami. Už beztak pohodové čítanie vám ešte spríjemní rozhovor s motivačným koučom Petrom Betyárom a na záver váš šatník obohatíme o kúsky inšpirované urban dizajnom. Exkluzívneho spoločníka v podobe magazínu TRENDY BÝVANIE určite neodmietnete,“ uzatvára J. Zemková.

Vydavateľstvo TRENDY MEDIA už piaty rok ponúka svojim čitateľom dynamický a ambiciózny magazín, odrážajúci najnovšie trendy v oblasti bývania, architektúry, stavebníctva, dizajnu a umenia. K dispozícii je aj formou ročného printového a elektronického predplatného. V ponuke je tiež možnosť jeho doobjednania za zvýhodnenú cenu, no ak máte záujem byť pravidelne obklopovaný exkluzívnymi nápadmi a originálnym obsahom, stať sa môžete aj fanúšikom na facebookovskej stránke magazínu https://www.facebook.com/trendybyvanie/?fref=ts alebo navštíviť web www.trendybyvanie.sk.