Spoločnosť Plastiks s.r.o. vznikla na Slovensku v roku 2012, zaoberá sa výrobou reklamných stojanov z plexiskla. Naša spoločnosť má obchodné zastúpenie v takmer všetkých krajinách európskej únie. Spoločnosť Plastiks s.r.o. je spoločnosť ktorá je na trhu úspešná, hlavne kvalitou výrobkou a prijateľnou cenou. Naši spokojný zákazníci sú pre nás doležitým faktorom úspechu. Pri výrobe používame najmodernejšie stroje, čím zvyšujeme kvalitu našich produktov. Spoločnosť Plastiks s.r.o. vyrába mnoho výrobkov ktoré sú rozdelené vo viacerých prehľadných kategóriách ako napríklad: informačné stojany, držiaky na vizitky, stojančeky na menu, regálové deliče, závesné cenovky, plexi police, držiaky na ceruzky, stojany pre elektornické cigarety,hlasovacie schránky a urny, magnetické cenovky a to je len zlomok kategórii ktoré sú uverejnené na našej web stránke www.plastiks.cz a kategorie dalej obsahujú konkrétne typy výrobkov v danej sekcii. Prítomnosť veľkého počtu výrobkov na stránke vám umožní nájsť Vami hľadaný výrobok ale ak ste taký výrobok nenašli, nieje to problém, stačí ak nám napíšete a vyrobíme pre Vás špecifický výrobok, môžete zmeniť rozmery, hrúbku materiálu, farbu materiálu poprípade Vám stojan dokážeme potlačiť logom Vašej spoločnosti alebo iným Vami dodaným obrázkom, materiálom na vysoko kvalitným digitálnym tlačiarenským strojom. Stačí si len vybrať ten svoj výrobok.

Jednou z našich priorít je pomoc charitativním organizáciám v celej Európskej únii.  Máme spokojných zákazníkov v krajinách ako Taliansko, Francúzsko, Česko, Maďarsko, Nemecko a mnohé dalšie. Vyrábame akrylové uzamykateľné schránky pre zber darov. Schránky dokážeme vyrobiť v rôznych veľkostiach, tvaroch, hrúbka materiálu sa dá prispôsobiť podľa požiadaviek zákazníka. Taktiež máme pestrú škálu farieb z ktorých si môžete vybrať. Výrobok Vám môžeme vyrobiť tak aby mal zámku alebo bez zámkov. Tiež je možné na krabičke vyrobiť kapsu napríklad na brožúry alebo iné reklamno/informačné materiály. Spokojnosť našich zákazníkov je pre nás prvoradá.

Ďalej na našej webovej stránke môžete navštíviť špeciálnu sekciu o plexiskle v ktorej sa dozviete mnoho učitočných a poučných informácii. V tejto kategórii sa dočítate napríklad o spôsoboch výroby plexiskla: extrudovanie a liatie plexiskla. Výhody extrudovaného plexiskla je napríklad lepšia účinnosť lepenia a použitá menšia sila pri lisovaní. Liate plexisklo má oproti extrudovanému vačšiu odolnosť voči nárazom, lepšiu chemickú odolnosť, rozsiahlejšia variabilita pri výrobe. Ďalej v tejto kategórii nájdete užitočné informácie o lepení, rezaní, obrábaní a ohýbaní plexiskla.

Ďalšie informácie a množstvo výrobkov nájdete na našej web stránke : www.plastiks.cz

Nové výrobky a informácie uvádzame aj na našej stránke na facebooku