S manželom sme si kúpili pozemok na stavbu rodinného domu, ktorého výstavbu sme chceli čím skôr realizovať. Pred výstavbou sme kontaktovali hneď niekoľko firiem, ktoré by nám poskytli kvalifikované služby na odbornej úrovni. Chceli sme aby výstavba prebehla bez zbytočných komplikácii a dodatočných reklamácií.

 Na základe dobrých referencií od spokojného známeho sme oslovili firmu M&M-STAV spol.s.r.o., ktorá sídli v Nitre. Požiadali sme ich o cenovú kalkuláciu. Ponuka bola urýchlene vypracovaná a veľmi nás zaujala preto sme oslovili firmu o spoluprácu. Na stránke www.strkopieskymm.sk sme si mohli vybrať zo širokej škály materiálov či už rôznych sypkých materiálov ako je piesok, zemina, štrkopiesky rôznych veľkostí, dekoratívne kamenivo, kamene rôznych rozmerov, skrátka všetko potrebné na výstavbu nášho rodinného domu. Firma zabezpečila aj dovoz vlastnými dopravnými prostriedkami, ktoré malú špeciálne sklápacie systémy s nosnosťou od 1 tony až do 29 ton, čo bolo pre nás veľkou výhodou, nakoľko sme dovoz materiálu nemuseli riešiť mi a mohli sme sa venovať plne iným náležitostiam ohľadne stavby. Popri výstavbe domu nám firma M&M – STAV ponúkla aj vykonanie drobných stavebných prác ako bola napr. pokládka makadamu pod zámkovú dlažbu, úpravu okolitého terénu, výkopové práce a pod. Ponuku sme využili pretože firma ponúka aj zapožičanie malých stavebných mechanizmov ako boli napr. búracie kladivá, vibračné dosky, uhlové brúsky, píly na betón a rôzne iné mechanizmy, ktoré boli užitočnými pomocníkmi pri výstavbe nášho domu.

 S manželom môžeme len skonštatovať, že firma M&M -STAV nám poskytla plnohodnotné služby na vysoko profesionálnej úrovni, ich precízna práca je vizitkou firmy ktorá zamestnáva kvalifikovaných ľudí ktorí robia dobré meno firme. Rozhodne doporučíme využiť služby firmy M&M-STAV aj známym a kolegom, nakoľko sme boli maximálne spokojný a ich služby využijeme aj v budúcnosti.