Kuchyňa spolu s obývačkou sú miesta, kde sa vaša rodina najčastejšie stretáva. Ako je na tom vaša kuchyňa? Ste s ňou spokojná a cítite sa v nej príjemne? Priznajte sa, aké sú vaše kuchynské potreby? Sú najmodernejšie vstavané spotrebiče to, čo potrebujete, alebo máte radšej tradičné pomôcky? Každý dom má svoju jedinečnú atmosféru a niekto obľubuje modernosť, iný preferujú klasiku.

 

Vaša kuchyňa by mala mať ducha, mala by vyžarovať teplo a malo by sa vám v nej čas tráviť príjemne. Iba tak si varenie naozaj vychutnáte a užijete. Nestane sa tak neobľúbenou činnosťou, ktorej by ste sa najradšej zbavili ale príjemným zážitkom. Veľmi veľa záleží na prostredí, v ktorom trávite čas. Ovplyvňuje vašu náladu. Predstavte si jednoduchú situáciu, kedy svoj weber gril použijete na terase počas príjemného slnečného dňa.  Alebo rovnakú situáciu, ale gril použijete vo vašej kuchyni. Vaša kuchyňa by mala na vás pôsobiť rovnako príjemne ako pobyt na vonkajšej terase. Príjemne, teplo a slobodne.

 

Takéto pocity Vám dokážu navodiť príjemné farby, použité materiály, malé drobnosti, ktoré dodajú vašej kuchyni osobnosť. Obľúbené hrnčeky, misky, držiaky a ozdôbky. To všetko môže pomôcť k navodeniu príjemných pocitov, vďaka ktorým si trávenie chvíľ v kuchyni vychutnáte naplno.