Píše Rony ( schudol 35 kg ):
Po šesnástich rokoch taxikárčenia som pribral 50 kg. Už som sa nevládal poriadne ani hýbať. Rozhodol som sa, že s tým musím niečo urobiť. Oslovil som môjho kamaráta – kulturistu a trénera Laca Kindernaya aby mi pomohol pri zmene postavy, zhadzovaní tuku a zároveň naberaní svalovej hmoty.

Okrem pomoci so stravou, tréningami, mi ponúkol ako motiváciu zúčastniť sa súťaže DO FORMY s MUSCLE & FITNESS. V tom období som mal „už“ 6 kilo dole, počiatočná hmotnosť bola 160 kg. Povedal som si: „prečo nie“ navyše ako motivácia je to super.

Začal som trénovať, zmenil som stravu a držal sa presného rozpisu, čo mi Laco vypracoval.

Obmedzil som príjem tukov a začal som jesť viac zeleniny. Cvičil som 5 krát do týždňa. Zo začiatku som nevládal cvičiť ani s tými najľahšími váhami. Aeróbnu činnosť som vydržal maximálne 5 minút.

Rony Pavlík

Prvý mesiac

Za prvý mesiac som schudol 16 kg. Pomaly som zvyšoval tréningové váhy. Napríklad drep s činkou som nikdy pred tým ako mi ho Laco „naordinoval“ nerobil a nevládal som ho urobiť ani s prázdnou tyčou. Neustále som sa snažil zvyšovať tréningové hmotnosti činiek a minúty aeróbky. Po 3 mesiacoch spravím drep so 150 kilovou činkou 6 krát. Bench press som robil maximálne so 40 kg činkou. Teraz sa s touto váhou rozcvičujem.

zmena postavy Ronyho

Druhý mesiac

Po mesiaci som začal trénovať dvojfázovo. Každý večer som chodil na rýchle prechádzky do prírody. Dnes je to pre mňa „droga“ a zároveň absolútny relax, vyvetranie si hlavy na konci dňa. Neviem si nič lepšie ani predstaviť ako vyjsť večer na „svoju“ trasu v spoločnosti dcérky Vanesky, manželky a našich dvoch štvornohých členov rodiny. Aeróbku robím 6 kilometrov každý večer. Podarilo sa mi schudnúť 35 kg.
Týmto sa chcem poďakovať môjmu trénerovi a kamarátovi Lacovi Kindernayovi za jeho vedenie a mojej manželke za veľkú podporu a každodennú prípravu stravy.

Rony Pavlík - premena postavy

Rony Pavlík - premena postavy

Rony Pavlík - premena postavy

Rony Pavlík - premena postavy

Rony Pavlík - premena postavy