Málokto si plne uvedomuje, že jednou zo základných podmienok života buniek je práve svetlo. Áno, svetlo je totiž prirodzeným zdrojom energie, ktorú dokážu bunky živých organizmov veľmi dobre využiť.

Moderná fototerapia využíva v posledných rokoch na liečebné a kozmetické účely biostimulačný laser. Výhodou laseru je schopnosť prenikať hlboko do živých tkanív a dopraviť tam veľké množstvo svetelnej energie. Táto energia je postupne tkanivom pohlcovaná a vyvoláva v ňom z liečebného hľadiska významné fotochemické zmeny. Keďže však použitie laseru vyžaduje vysokú odbornosť a prísne bezpečnostné predpisy, jeho používanie zväčša nieje možné mimo lekárskych zariadení. Prelomom v rozširovaní fototerapie aj pre bežné používanie, dokonca aj malými deťmi, bolo až zistenie, že pre liečebný efekt má zásadný význam predovšetkým miera polarizácie svetla. Táto totiž umožňuje hlboký prienik do tkaniva, ale súčasne, na rozdiel od laseru, nepredstavuje žiadne zdravotné riziko. A práve tento poznatok bol zrejme impulzom k tomu, aby vznikla prvá biolampa. Dlhoročným výskumom a množstvom klinických štúdií bolo potvrdené, že polarizované svetlo biolampy má výrazné liečebné účinky. Na našej stránke www.biolampy.eu Vám ponúkame biolampy:

Biostimul BS 103 je najpredávanejší model, ktorý je cenovo dostupný, no napriek tomu vysoko výkonný a spoľahlivý. Je vhodný na denné používanie pre celú rodinu a je to tiež skvelý tip na darček pre ľudí, ktorých máte radi a chcete im spríjemniť život. Či už vás bolí koleno, začali vás pobolievať kríže, „niečo na vás lezie“ a škriabe vás v krku, alebo sa vám začína robiť herpes na perách, vždy máte poruke rýchlu a účinnú zbraň. Starší ľudia si ním dokážu vyliečiť množstvo vážnych, dlhodobých i bolestivých problémov, a to všetko bez nežiaducich vedľajších účinkov, ktoré so sebou prináša užívanie liekov.

Biostimul BS 303 je to naozaj veľká výhoda, a to najmä pre aktívnych ľudí, pre ktorých je čas drahý a chcú popri liečbe vykonávať aj iné činnosti, čo často nie je možné, ak musíte s prístrojom sedieť pri elektrickej zásuvke. Možnosť fungovania bez kábla ho priam predurčuje aj pre používanie malými deťmi. S BS 303-kou sa môžete liečiť kedykoľvek a kdekoľvek. Pripnete si ho upínacím popruhom kde treba a venujete sa pritom svojej činnosti bez straty času a obmedzenia pohybu. Prístroj môžete mať vždy pri sebe, či už ste v autobuse, v práci, v lese, pri vode, či na horách. Najmä pri rôznych menších úrazoch je okamžitá aplikácia Biostimulu rozhodujúca pre rýchle zhojenie, zabránenie opuchu.

Informácie na biolampy@biolampy.eu