Ste príliš zaneprázdnení, aby ste zbytočne trávili čas u lekára? Domáce testy Veroval vám ušetria čas a mnoho starostí.

Je to nová značka osobných diagnostických testov, ktorých rýchlosť a vysokú presnosť porovnateľnú s laboratórnymi testami ocení každý, komu záleží na jeho zdravotnom stave. Testy možno vykonať pohodlne a veľmi jednoducho v domácom prostredí.

„Výhodou domácich testov Veroval je predovšetkým rýchlosť a spoľahlivosť. Dávame ľuďom možnosť zavčas zistiť možný závažný zdravotný problém s včasným riešením. Ľahko použiteľné testy Veroval poskytnú spoľahlivé výsledky v priebehu niekoľkých minút,“ hovorí Markéta Pilná, produktová manažérka spoločnosti HARTMANN – RICO. Vykonanie testov je veľmi jednoduché. Balenie obsahuje všetko potrebné pre vykonanie testu v domácom prostredí vrátane jasného a zrozumiteľného návodu. Ku každému testu je k dispozícii aj inštruktážne video na stránke http://veroval.info/sk-sk.
„Vo svojej praxi sa takmer denne stretávam s pacientmi s problémami, ktorým by sa dalo jednoducho predísť riadnou prevenciou. Domáce testy lekársku starostlivosť samozrejme nahradiť nemôžu, ale fakt, že sú bežne dostupné, môže motivovať ľudí viac sa zaujímať a starať o svoje zdravie skôr, než bude neskoro,“ dodáva MUDr. Jana Bendová, praktická lekárka pre dospelých.

Čo možno mať pod kontrolou?
HARTMANN – RICO predstavuje na slovenskom trhu najširšie spektrum diagnostických testov pre domáce použitie. K nedávno zavedenému CRP testu pre rozlíšenie vírusovej a bakteriálnej infekcie, pribudlo ďalších deväť testov Veroval, ktoré sa delia do štyroch kategórií – Alergia/neznášanlivosť, Akútne problémy, Prevencia a Plánovanie rodičovstva.