Pevná erekcia vďaka prírode

Problémy s erekciou trápia približne pätinu mužov nad 40 rokov veku. So zvyšujúcim sa vekom je pravdepodobnosť erektilnej disfunkcie vyššia, ale čoraz častejšie sa to týka mladších mužov. Za problémy s erekciou môžu fyziologické faktory, ale aj stres. Bojovať proti stresu je v dnešných dňoch najväčší problém zamestnaných ľudí, najmä tých na riadiacich pozíciách. Podpora erekcie je však možné vďaka rôznym doplnkom výživy. Medzi jeden z najlepších patrí eJoy, čo sú tobolky z čisto prírodným zložením. eJoy = Pevná erekcia

Tablety eJoy obsahujú silné výťažky z bylín a rastlín. Tieto výťažky účinkujú nielen na erekciu, ale aj na potenciu a zvýšenie chuti na sex. Najznámejšou zložkou na zlepšenie erekcie je Tribulus Terrestris, ktorý zvyšuje hladinu testosterónu, zlepšuje spermatogenézu a zvyšuje chuť na sex. Ďalšou zložkou je Maca, známa ako Peruánska viagra, rastlina, ktorá rastie najmä v horských oblastiach Peru. Maca má pozitívny vplyv na naše telo a pomáha pri posilnení organizmu, budovaní svalov a priaznivo pôsobí na prostatu a samozrejme zlepšuje sexuálnu výkonnosť.

Vďaka prípravku eJoy sa nemusíte obávať nežiadúcich účinkov, pretože okrem prírodných zložiek neobsahuje žiadne konzervanty ani iné umelé prímesy. Slabá erekcia bude vďaka zložkám ako Tribulus Terrestris, Maca či chilli papričky zažehnaná.

Stačia 2 tablety denne a lepšiu erekciu by ste mali pocítiť do pol hodiny.