Obchodný a marketingový riaditeľ HARTMANN – RICO Tomáš Groh sa stal novým členom predstavenstva spoločnosti a následne bol vymenovaný za konateľa jej slovenskej pobočky. Ako člen najvyššieho vedenia výrobcu zdravotníckych prostriedkov pre český a slovenský trh bude zodpovedný za oblasť externého biznisu. So skupinou HARTMANN sa jeho kariéra spája od roku 1998.

V novej pozícii chcem čo najviac priblížiť ponuku spoločnosti HARTMANN – RICO aktuálnym potrebám zákazníkov na dynamicky sa meniacom trhu zdravotníctva. Pridaná hodnota pre zákazníkov pritom bude i naďalej vychádzať z medzinárodne preverenej kvality produktov a z individualizovaných služieb pre zákazníkov v Českej a Slovenskej republike,“ hovorí Tomáš Groh.

Tomáš Groh je absolventom Masarykovej univerzity v Brne a pozíciu riaditeľa pre obchod a marketing spoločnosti HARTMANN-RICO zastává od roku 2013. Pred tým, od roku 2005, pôsobil vo funkcii obchodného riaditeľa firmy. Od roku 2009 participuje v rámci skupiny HARTMANN na medzinárodných projektoch a aktivitách.