Zafirzulin organická kapsula

Niektoré rastliny ľudstvo už od dávna používa na zdolanie určitých chorôb. Už od starovekých čias používajú až do dnes na liečenie niektoré časti bylín.Na základe ľudových skúsenostiach, vedomosti a náboženských zvykoch nadobutnuté poznatky aj v dnešnej dobe mnoho ľudí uplatňuje v praxi. Pre tých, ktorí považujú lekársku vedu za nadmerne automatizovanú a technokratickú, pre nich prírodná medicína je orientovaná na človeka.

Značka Zafír ponúka svoje rastlinné produkty už 10 rokov prostredníctvom svojich partnerov. Spoločnosť sa od začiatku dynamicky rozvíja, sortiment produktov sa nustále rozširuje, na začiatku mali 3 výrobky, dnes v ponuke majú 90 druhov produktov.

Väčšina nimi predávaných bylín pochádza z Maďarska, prípravky sú organické rastlinné melivá alebo olejové roztoky. Užívanie výrobkov v podstate sa rovná s pitím čaju be obmedzenia, pretože nie extrakty distribujú. Podľa moderných očakávaní produkty sú vhodné pre paleolitné stravovanie, veľa z nich aj pre vegánov.

V pozadí Maďarsku vyrobených kapsúl sú znalosti vysoko kvalifikovaných bylinkárov.

Ich produkty sú dostupné v každom veľkoobchode, vďaka tomu a svojej vlastnej návštevnej sieti dostať ich v biopotravinách a bylinných maloobchodných predajní.

Od minulého roka sa v spoločnosti uskutočňuje úplná obnova, ktomu patrí aj webový obchod, www.zafirnet.eu

Existujú prípravky vyrobené prísne z jednej rastliny, ale existujú rôzne kombinácie, takáto je napr. Zafirzulin prášková kapsula. Tento produkt bol ďalej vyvinutý v roku 2017, obsahuje vyslovene len také bylinky, ktoré podľa odbornej literatúry môžu pomôcť diabetikom stabilizovať hladinu cukru v krvi.

Z rastlinných surovín vyvinutá nová kapsula je odolná voči žalúdočnej kyseline. Vďaka tomu sa vstrebáva v čreve, čo okrem pozitívneho vplyvu  je bez pachuti v ústach.

Zafirzulin organické kapsule – prírodný produkt

Zafírzulin zabezpečuje výhody liečivých rastlín a skúsenosti ľudovej medicíne pri modernom pužití. Prípravok je vyrobený z čistených prírodných bylín.

  • Rakytník rešetliakový: Zlepšuje obranyschopnosť organizmu, preto sa odprúča na metabolické poruchy a na cukrovku
  • Hloh: Je schopný normalizovať kolísavý vysoký krvný tlak, ktorý často spôsobuje diabetické ochorenie.
  • Skorocel: Posilňuje metabolizmus sacharidov, s čím zlepšuje glukózovú toleranciu, jednu z hlavných príčin cukrovky.
  • Morušový list: komplexné cukry sa nerozkladajú na jednoduché cukry v gastrointestinálnom trakte, preto počas trávenia pomalšia absorpcia nespôsobí extrémne zvýšenie hladiny cukru v krvi, a maximálna reakcia inzulínu sa zastaví.
  • Brezový list: nadbytok cukru v strave filtrujú ideálne fungujúce obličky, a tak ho organizmus neukladá ako plus energiu, brezový list tento ideálny proces posilní.

Výrobok je kvalifikovaný ako potravina, neobsahuje konzervačné látky, farbivá a prísady. Nežiadúce účinky: Nie sú známe. Produkt je vhodný pre vegánov, pre paleolitné a organické stravovanie.

Odporúčané dávkovanie: aspoň 10 minút pred jedlom s dostatkom tekutín, denne 3×1 kapsulu.

Pri akomkoľvek zdravotnom probléme konzultujte s vašim lekárom.

Zafír natolko verí vo svojich výrobkách, že ponúka 100% záruku vrátenie penazí na výrobok Diazulin, ak niekomu po troch mesiacoch nezaberá.

Ich poslaním považujú, aby sa informácie výrobkov dostali k spotrebiteľom v každom ročnom období, bez toho, aby museli prejsť lesy a polia.