Náplasť Cosmopor Waterproof

Zimné dni bez intenzívneho slnka sú sezónou pre drobné úpravy pokožky. Rany po odstránení pehy či materského znamienka ochráni pred infekciou náplasť. Ak je odolná aj voči vode, ostáva komfortná hygiena a nemusíte si odoprieť ani návštevu akvaparku. Náplasť Cosmopor Waterproof.

Náplasť Cosmopor Waterproof je určená na rany po chirurgických zákrokoch, výberoch znamienok, pieh či bradavíc ako aj rôzne drobné domáce poranenia, ktoré nesmú prísť do kontaktu s vodou a musia zostať suché.
„Aby sa rana zahojila rýchlo a bez infekcie, je dôležité ju chrániť pred kontaktom s vodou, ktorá môže byť jej zdrojom. To platí najmä pre pooperačné rany so stehmi, ktoré lekári neodporúčajú namáčať, vysvetľuje Irena Malá, PR manažérka spoločnosti HARTMANN-RICO.
Vodotesná vrstva na vrchnej strane náplasti zabraňuje, aby sa pri bežnom kúpaní a každodennom sprchovaní voda dostala k rane. Už teda nemusíte navliekať cez ranu igelitové vrecúška alebo vykonávať vo vani krkolomné pozície hadej ženy, len aby ste ranu ochránili pred kontaktom s vodou.
Cosmopor Waterproof vám umožní kúpanie v bazéne, užívanie si chvíľ vo vani či v mori bez strachu, že si ranu namočíte alebo že vám do nej vnikne infekcia.

Cosmopor Waterproof je vodotesná sterilná náplasť. Tenká polyuretánová vrchná vrstva neprepúšťa vodu, umožňuje tak sprchovanie aj kúpeľ. Neobsahuje latex a dermatologické testy preukázali, že je šetrná k pokožke a nevyvoláva alergie.

Hoci náplasť neprepúšťa vodu, je priedušná a umožňuje rane „dýchať“. Vankúšik má výbornú savosť a vďaka špeciálnej mriežke sa nelepí na ranu. Náplasť je transparentná, ľahko sa aplikuje a pevne drží na pokožke.

Náplasť Cosmopor WaterproofCosmopor Waterproof sa predáva len v lekárňach, bez lekárskeho predpisu. Je v dvoch veľkostiach – menšia 7,2 x 5 cm a väčšia 10 x 8 cm. Jedno balenie obsahuje päť kusov náplastí.

Odporúčaná cena náplastí Cosmopor Waterproof :
Rozmer: 7,2 x 5 cm: 2,07 eur.
Rozmer: 10 x 8 cm: 3,78 eur.