Kaštieľ Villa Bork

Villa Bork je jedným z najkrajších svadobných miest na západnom Slovensku. Je národnou kultúrnou pamiatkou z 19. storočia a v jeho romantických priestoroch si dnes plnia svoj svadobný sen zamilované páry. Kaštieľ je prepojený s priľahlým parkom,  a v deň svadby patrí iba novomanželom a ich svadobným hosťom.

Prekrásne svadby počas celého roka

Snívate o tom, že prežijete svoj veľký deň ako princezná pod hviezdami počas letnej noci? Alebo chcete maličkú svadbu v kruhu Vašich najbližších v čase Vianoc, kedy za oknami šantia snehové vločky? Sny sú na to, aby sa plnili a vo Villa Bork Vám ich pomôžu splniť. V pokojnom parku sa nachádza svadobný stan s kapacitou 130 hostí a svadobné hostiny v zámockom štýle sú realizované v miestnosti Piano Nobile. Priamo za kaštieľom si môžete vymeniť svadobné sľuby priamo pod modrou oblohou v obklopení starých pôvodných stromov.

Rozprávkové miesto pre Váš veľký deň

Romantické a útulné priestory kaštieľa i pokojné prostredie parku sú ideálnym miestom pre všetky
svadby v súkromí iba pre Vás a Vašich hostí. Svadobné prípravy absolvujete v romantických komnatách baróna a barónky, ktoré sú Vám k dispozícii i na svadobnú noc.

Vaša svadba so svadobnou koordinátorkou

Všetky svadby vo Villa Bork sú profesionálne vedené svadobnými koordinátorkami počas celého plánovania.  V kaštieli pôsobí vlastná svadobná agentúra, kde sa o Vás  svojim prístupom, skúsenosťami a nadšením
starajú od prvej chvíle ako prejdete bránami. Pri plánovaní a realizácii svadby myslia na každý
detail, aby mladomanželia Villa Bork prežili svoj deň presne tak, ako si ho vysnívali. Vaša svadba a jej prípravy, všetko pre Vás bude bez stresu a starostí.

Urobte prvý krok k vysnívanej svadbe

Neexistuje jednotný model svadby, každý pár je iný a jedinečný so svojou predstavou o dokonalom
dni. Vo Villa Bork sú tu  pre Vás, aby Váš deň pripravili presne tak, ako ste si ho vysnívali. Zarezervujte si stretnutie so svadobnou koordinátorkou a spoznajte svadobné miesto, na ktorom sa môže splniť i Váš svadobný sen.