Persona – salón krásy v Bratislave ponúka pre pánov aj dámy celoročne komplexné služby v oblasti starostlivosti o telo, pleť a vlasy. Nedávno sme vyskúšali toto kaderníctvo v Bratislave a boli sme veľmi milo prekvapené priaznivou cenou a priateľským prístupom :) Nezáleží na tom, aké dlhé vlasy máte. V rámci špeciálnej sezónnej akcie získate nový jarný strih len za 10 Euro !!! Ako prebiehala naša návšteva Persona salónu na Vápennej ulici v Trnávke?

Persona – kadernícky a kozmetický salón v Bratislave som navštívila spoločne s kamarátkou Aničkou. Po vstupe do príjemných priestorov kaderníctva nás podaním ruky privítala usmiata kaderníčka Lucka. Zatiaľ čo si Anička čítala lifestylové časopisy a hľadala inšpiráciu na stránkach kaderníckych magazínov, ja som sa usadila pred zrkadlo. Po krátkej konzultácii ohľadom želaného strihu mi Lucka umyla vlasy šampónom značky JOICO. Súčasťou prvej procedúry bola aj veľmi príjemná a relaxačná masáž hlavy.

Lucka mi najprv nožničkami skrátila ešte vlhké vlasy. Pritom mi rozprávala o produktovej rade, ktorú pri práci používa: “Značka JOICO je to najlepšie, čo na trhu s vlasovou kozmetikou máme. Pri vývoji farieb na vlasy postupujú úplne opačne, než ich konkurencia. Vyhýbajú sa nadmernému používaniu amoniaku, dôraz kladú na hĺbkovú výživu vlasov a prirodzený lesk.” Potom mi Lucka vytvarovala účes pomocou fénu a okrúhlej kefy. Po usušení vlasy ešte jemne prestrihala, natupírovala a zalakovala.

S mojim novým účesom som nadmieru spokojná a rovnako pozitívnu skúsenosť má aj moja kamarátka Anička: “Páči sa mi, že je Lucka komunikatívna a svojim klientkám dáva praktické rady ohľadom starostlivosti o vlasy. Počas mojej návštevy sa ma niekoľkokrát opýtala, či mi vyhovuje teplota vody, vzduchu a či ma náhodou neťahá. Takýto prístup považujem za profesionálny a služby salónu Persona určite využijem aj v budúcnosti.”